Home / Privaatsuspoliitika

PRIVAATSUSPOLIITIKA

----

1. OSA. MIDA ME TEIE ANDMETEGA TEEME?

Kui te ostate midagi meie poest, kogume ostu-müügiprotsessi käigus teie edastatavaid isikuandmeid, nagu nimi, aadress, e-posti aadress ja mobiiltelefoninumber.
Kui sirvite meie poodi, saame automaatselt ka teie arvuti internetiprotokolli (IP) aadressi, et saada teavet selle kohta, millist brauserit ja operatsioonisüsteemi te kasutate.
E-posti turundus (kui on kohaldatav): teie loal võime teile saata e-kirju meie poe kohta, uutest toodetest ja teistest uuendustest.

2. OSA. NÕUSOLEK

Kuidas te saate minu nõusoleku?
Kui te esitate meile tehingu lõpuleviimiseks isikuandmed, kinnitate oma krediitkaardi andmed, esitate tellimuse, määrate kättetoimetamise viisi või kauba tagastamise, siis lähtume sellest, et te annate sellega nõusoleku isikuandmete kogumiseks ja nende kasutamiseks ainult selleks ettenähtud eesmärgil.
Kui me palume teie isikuandmeid mingil teisel põhjusel, näiteks turunduse jaoks, küsime teilt otse, et saaksite oma nõusolekut väljendada, või anname teile võimaluse keelduda.

Kuidas ma oma nõusolekut tühistan?
Kui te muudate pärast liitumist meelt, võite igal ajal tühistada oma nõusoleku teiega edaspidi ühendust võtta, koguda, kasutada või avaldada teie isikuandmeid, võttes meiega ühendust aadressil info@elusta.ee või tavaposti teel aadressil:
Medivar OÜ,
Pärnu mnt 139e/2, 11317 Tallinn, Eesti.

3. OSA. AVALIKUSTAMINE

Me võime teie isikuandmeid avalikustada, kui see on seadusega nõutav või kui te rikute meie kasutustingimusi.

4. OSA. SHOPIFY

Meie pood on majutatud Shopify Inc. Nad annavad meile veebipõhise e-kaubanduse platvormi, mis võimaldab meil müüa oma tooteid ja teenuseid teile.
Teie andmed salvestatakse Shopify andmesalvestuse, andmebaaside ja Shopify üldise rakenduse kaudu. Nad salvestavad teie andmed turvalises tulemüüriga serveris.

Maksmine:
Kui te valite ostu sooritamiseks otsemakse rakenduse, salvestab Shopify teie krediitkaardi andmed. See on krüpteeritud Payment Card Industry Data Security Standardi (PCI-DSS) abil. Teie ostutehingu andmed salvestatakse ainult selle ajani, mis on vajalik teie ostutehingu sooritamiseks. Pärast seda teie ostutehinguga seotud teave kustutatakse.
Kõik otsemakse rakendused järgivad PCI-DSSi kehtestatud standardeid, mida haldab PCI Security Standards Council, mis teeb koostööd selliste kaubamärkidega nagu Visa, Mastercard, American Express ja Discover.
PCI-DSSi nõuded aitavad tagada krediitkaarditeabe turvalise käitlemise meie poe ja selle teenuseosutajate poolt.
Lisateabe saamiseks vaadake Shopify kasutustingimusi (https://www.shopify.com/legal/terms) või privaatsusaruannet (https://www.shopify.com/legal/privacy).

5. OSA. KOLMANDATE ISIKUTE TEENUSED

Üldiselt koguvad, kasutavad ja avaldavad kolmandast isikust teenuseosutajad teie andmeid ainult sellises ulatuses, mis on vajalik selleks, et nad saaksid meile oma teenuseid pakkuda.
Siiski on teatud kolmanda osapoole teenusepakkujad, näiteks makse lüüs ja muud maksetehingute töötlejad, oma privaatsuspoliitikad seoses teabega, mida me peame neile teie ostuga seotud tehingute jaoks pakkuma.
Teatavatel kolmandast isikust teenuseosutajatel, nagu makserakenduste pakkujatel ja teistel maksetehingute töötlejatel, on siiski oma privaatsuspõhimõtted, mis puudutavad teavet, mida me peame neile teie ostudega seoses esitama.
Selliste teenuseosutajatega seoses soovitame teil lugeda nende privaatsuspõhimõtteid, et saaksite aru, kuidas nad teie isikuandmeid töötlevad. Pidage eelkõige silmas, et mõned teenuseosutajad võivad asuda teist või meist erinevas jurisdiktsioonis või omada seal teeninduskanaleid. Seega kui otsustate jätkata tehingut, mis hõlmab kolmandast isikust teenuseosutaja teenuseid, siis võivad teie teabe suhtes kohalduda selle jurisdiktsiooni seadused, kus asub teenuseosutaja või selle teeninduskanal.
Näiteks kui asute Kanadas ja teie tehingut töötleb Ameerika Ühendriikides asuv makserakendus, siis võidakse selle tehingu sooritamiseks kasutatud isikuandmed avalikustada Ameerika Ühendriikide seaduste alusel, kuhu kuulub ka Patriot Act. Kui te lahkute meie poe veebisaidilt või teid suunatakse kolmanda isiku veebisaidile või rakendusele, ei reguleeri teie tegevust enam käesolevad privaatsuspõhimõtted ega meie veebisaidi kasutustingimused. 
Kui jätate meie poe veebisaidilt või suunatakse ümber kolmanda osapoole veebisaidile või rakenduse, ei reguleeri te enam seda privaatsuspoliitikat ega meie veebisaidi teenusetingimusi.

Lingid
Kui klõpsate meie poe linkidel, võivad need suunata teid meie saidilt välja. Me ei vastuta teiste veebisaitide privaatsuspõhimõtete eest ja julgustame teid lugema nende isikuandmete kaitse teatisi.

6. JAGU-TURVALISUS

Teie isikuandmete kaitsmiseks kasutame mõistlikke ettevaatusabinõusid ja järgime parimaid meetodeid, mis tagavad, et teie andmed ekslikult ei kaoks, et neid ei kasutataks, avalikustataks ega neile ei pääsetaks ligi valedel eesmärkidel ja et neid ei muudetaks ega hävitataks.
Kui jagate meile oma krediitkaarditeavet, krüpteeritakse andmed SSL-tehnoloogia (secure socket layer) abil ja salvestatakse AES-256 krüpteerimise abil. Kuigi ükski interneti või elektroonilise salvestuse ülekande viis pole täiesti turvaline, järgime kõiki PCI-DSSi nõudeid ja rakendame üldtunnustatud töötlemisstandardeid.

7. OSA. KÜPSISED

Siin on loend küpsistest, mida me kasutame. Küpsised on loetletud selleks, et saaksite valida, kas soovite küpsistest loobuda või mitte.
_session_id, unique token, sessional, võimaldab Shopifyl salvestada teie külastuse kohta teavet (viide, sihtleht jne).
_ shopify_visit, andmed puuduvad, püsivad 30 minutit alates viimasest visiidil, kasutada meie kodulehel pakkuja sisemine statistika tracker salvestada külastuste arv
_shopify_uniq, no data held, lõpeb järgmise päeva keskööl (olenevalt külastusest), loendab ühe kliendi külastuste arvu poes.
ostukorvi, unikaalne luba, püsiv 2 nädalat, salvestab teavet oma ostukorvi sisu.
_secure_session_id, unique token, sessional
storefront_digest, unique token, indefinite, kui poel on parool, kasutatakse seda, et määrata, kas praegusel külastajal on ligipääs.


8. OSA. NÕUSTUMISE VANUSEPIIRANG

Kui kasutate seda veebisaiti, eeldame, et olete oma elukohariigis või elukohajärgses asukohas vähemalt täisealiseks saanud või kui olete oma elukohariigis või elukohajärgses asukohas täisealine, siis olete andnud meile oma nõusoleku lubada kõigil oma alaealistel ülalpeetavatel seda saiti kasutada.

9. OSA. PRIVAATSUSPÕHIMÕTETE MUUDATUSED

Jätame endale õiguse neid privaatsuspõhimõtteid igal ajal muuta, seega lugege neid aeg-ajalt. Muudatused ja selgitused jõustuvad kohe nende postitamisel veebisaidile. Kui teeme põhimõtetes sisulisi muudatusi, teavitame teid siin nende uuendamisest, et oleksite teadlik sellest, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel asjaoludel me seda kasutame ja/või avalikustame.
Kui meie pood ostetakse ära või ühendatakse teise äriühinguga, võidakse teie teave üle anda uutele omanikele, et saaksime ka edaspidi teile tooteid müüa.

KÜSIMUSED JA KONTAKTANDMED

Kui soovite oma isikuandmetele juurde pääseda, neid parandada, muuta või kustutada, esitage taotlus, või kui te soovite lihtsalt lisateavet, võtke ühendust meie isikuandmete kaitse vastavuskontrolli spetsialistiga aadressil info@elusta.ee või tavaposti teel: Medivar OÜ, Pärnu mnt 139e/2 11317 Tallinn Eesti
[Re: Privacy Compliance Officer]

----