Home / Tagastuspoliitika

TAGASTUSTINGIMUSED

Tagastamine
Meie tagastuspõhimõtteid kohaldatakse 14 päeva jooksul. Kui teie ostust möödub 14 päeva, ei saa me kahjuks teile raha tagastada ega kaubavahetust pakkuda.

Tagastamiseks peab toode olema samasuguses seisundis, nagu see oli teieni saabumisel. Samuti peab toode olema originaalpakendis.

Tagastamiseks on vajalik kviitung või ostukinnitus.

Palun saatke oma kaup tagasi kaupmehele.

Tagasimaksed (kui on kohaldatav)
Kui oleme teie tagastuse kätte saanud ja seda kontrollinud, saadame teile e-kirja, et teavitada teid tagastatud toote kättesaamisest. Samuti teavitame teid tagasimakse kinnitamisest või tagasilükkamisest.
Kui tagasimakse on heaks kiidetud, siis seda töödeldakse ja teie krediitkaardile või originaalmaksevahendile tagastatakse raha automaatselt seitsme tööpäeva jooksul.

Hilinenud või puuduolevad tagasimaksed (kui on kohaldatav)
Kui te pole veel tagasimakset saanud, kontrollige esmalt uuesti oma pangakontot.
Seejärel võtke ühendust oma krediitkaardiettevõttega, teie tagasimakse ametlikuks saatmiseks võib kuluda veidi aega.
Järgmisena võtke ühendust oma pangaga. Tagasimakse saatmisele eelneb sageli töötlemisaeg.
Kui olete kõik eespool nimetatu teinud ja te pole ikka veel tagasimakset saanud, võtke meiega ühendust aadressil info@elusta.ee

Vahetamine (kui on kohaldatav)
Tooteid asendatakse ainult juhul, kui need on puudustega või kahjustatud. Kui teil on vaja toode sama toote vastu vahetada, saatke meile e-kiri aadressil info@elusta.ee ja saatke oma toode aadressil Medivar OÜ Pärnu mnt 139e/2, 11317 Tallinn

Saatmine
Toote tagastamiseks saatke toode aadressil

Medivar OÜ Pärnu mnt 139e/2, 11317 Tallinn, Eesti. Palun teavitage meid enne saatmist e-posti teel aadressil info@elusta.ee

Toote tagastamise saatmiskulude eest vastutate teie. Saatmiskulusid ei hüvitata. Tagasimakse korral arvestatakse tagasisaatmise kulud teie tagasimaksest maha. 
Olenevalt teie elukohast võib ajakulu toote vahetamiseks olla erinev.

Kui saadate toote teele, peaksite kaaluma jälgitavat saatmisteenust või saatmiskindlustuse ostmist. Me ei garanteeri, et me teie tagastatud toote kätte saame.